מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

שתלי שיניים במרכז

   

מה עושים כשמאבדים שיניים? מה ההבדל בין שיניים תותבות לשתלי שיניים? איך בוחרים מרפאת שיניים? מה היתרון של שתלי שיניים במרכז על פני אופציות אחרות?

אחד המרכיבים החשובים ביותר באסתטיקה של הפנים הם השיניים, השיניים הם מיפות את הפה או מכערות אותו הכל תלוי במבנה השיניים. לא פעם ישנם כאלה אשר ביטחונם העצמי יורד עקב מערכת שיניים לא אסתטית. אך אל דאגה, הרפואה המודרנית מאפשרת לכל מי שמעוניין במערכת שיניים בריאה ונקייה להשתיל שיניים איכותיות ביותר.

שתלי שיניים במרכז הארץ של ד"ר ראמז הם לעיתים הפתרון היעיל והטוב ביותר, לא רק במצב שיש רצון ליפות את מערכת השיניים יש צורך בהשתלה, לעיתים בניית מערכת שיניים מלאכותית היא צורך, זאת בשל העובדה שהטבע עושה את שלו ואיבוד השיניים מגיע בסופו של דבר אל כל אחד. מרפאת שתלי שיניים במרכז הארץ של ד"ר ראמז תעזור לכם לבנות מערכת שיניים איכותית ביותר.

מה בעצם ההבדל בין שתלי שיניים לשיניים תותבות? ההבדל הגדול בין שתי האופציות היא כי שתלי שיניים הם הרבה יותר נוחים, שתלי השיניים הם מוברגים אל עצם הלסת והופכים להיות חלק בלתי נפרד מהפה. לעומת זאת תותבות ניתנות לשליפה והרבה פחות ידידותיות לפה.

שתלי שיניים בתל אביב? איך בוחרים מרפאת שיניים?

כאמור חשוב מאוד לבחור נכון את מרפאת השיניים בה תרצו לבנות מערכת שיניים חדשות. מומלץ להשתיל שתלי שיניים בתל אביב למי שגר באזור או בסביבה. השתלת שיניים עשויה לקחת לעיתים מספר רב של מפגשים, עקב חוסר נעימות בזמן התהליך מוטב לבחור מרפאת שתלי שיניים במרכז מאשר מקום מרוחק יותר.

אין להתפשר על הטוב ביותר, שתלי שיניים בת"א מומלץ לעשות במרפאה בה יש לכם חוות דעת חיובית עליה ועל הצוות הרפואי.

שתלי שיניים בת"א? רק אצל ד"ר ראמז!

במרפאת שתלי שיניים במרכז הארץ של ד"ר ראמז פועלים מומחים להשתלת שיניים. צוות רפואי מקצועי ביותר יעניק לכם טיפול ברמה גבוהה במיוחד. יעוץ והכוונה של מומחים להשתלת שיניים באחריות מלאה ולשביעות רצון הלקוחות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת סינוס והשתלת עצם
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים