מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

שיקום הפה

   
שיקום הפה

רבות הסיבות אשר יכולות לגרום לבעיות פה וחניכיים כגון פציעה בפה כתוצאה ממכה, שחיקת השיניים זו בזו, טיפול כושל בשיניים בעבר או הזנחת ניקיון ואסתטיות הפה.

בעיות פה וחניכיים מפריעות לתפקוד היומיומי התקין, מורידות את אסתטיות הפה וכמובן מובילות למחלות פה וחניכיים, כאבי פה ובעיות אחרות נוספות. על מנת למנוע את התוצאות הקיצוניות והחמורות של בעיות הפה ניתן לעבור שיקום פה במרפאות השיניים הפרטיות או אלו השייכות לקופות החולים.
 
סוגי שיקום הפה 

קיימים סוגים שונים ומגוונים לשיקום הפה: טיפול עם כתרים לשיניים, עקירת שיניים, הלבנה וציפוי השן, השתלות שיניים בהרדמה מלאה או הרדמה מקומית, טיפולי חניכיים, סתימה לבנה וסתימה אפורה לשן וסוגים רבים נוספים.

מומלץ לברר לפני תחילת שיקום הפה על המרפאה שבה אתם מעוניינים לעבור את תהליך השיקום, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה מקצועית. דבר זה חשוב במיוחד כיוון שתהליך שיקום הפה קריטי ולעיתים מורכב במיוחד ולכן יש להקפיד על בחירת מרפאה מתאימה לכם.
 
בחירת סוג השיקום והמרפאה

בחירת סוג שיקום הפה והמרפאה בה השיקום יבוצע תלויה בכמה גורמים חשובים:

ראשית בעיית הפה של המטופל תוביל לבחירת סוג השיקום. למרות שישנם כמה סוגי שיקום דומים (כמו כתרים לשיניים וסתימות יצוקות שיכולות להגיע לאותה מטרה סופית) לכל בעיית פה ספציפית קיים טיפול מתאים שיפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

שנית, ניתן לברר את אחוזי הצלחת הטיפול הספציפי ביחס לבעיית הפה של המטופל ולפי כך לבחור באיזה טיפול לבחור. מקצועיות ומומחיות רופאי המרפאה גם הם גורם מכריע בבחירת הטיפול ומרפאת הביצוע.

גורם נוסף הנוגע לרוב הגדול מן האוכלוסייה הוא הגורם הכלכלי – מחירי הטיפולים השונים, וכמובן השוני בין המחירים בכל מרפאה ומרפאה. גורם זה אולי מונח על פרקם של רבים מהלקוחות אך אין לתת למחיר את המשקל הרב ביותר כיוון שבתהליכי שיקום פה וטיפולי שיניים יש לבחור על פי מקצועיות ומומחיות הרופאים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולאו דווקא לפי מחיר הטיפול או המרפאה – טיפולי שיניים הם קריטיים וחשובים ביותר ואי מקצועיות בעבודה יכולה לגרור אחריה מחלות, כאבים עזים ובעיות רבות ומסובכות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול דנטלי במרכז

 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים