מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

שיקום הפה והלסת

   
 
מערכת השיניים והפה עוברות טלטלות שונות במשך החיים. נזקים שונים נגרמים לשיניים מסיבות רבות .פגיעה כזו או אחרת בשיניים יכולה לקרות כתוצאה מחבלה פיזית של השיניים כתוצאה מנפילה או מכה חזקה, נזקים אחרים שעשויים להיגרם למערכת השיניים הם כתוצאה מהזנחה של השיניים או ממחלות כאלה או אחרות אשר פוגעות לעיתים פגיעה אנושה בשיניים ובלסת.
 
שיקום פה ולסת יכול לנוע מטיפולים פשוטים יחסית ודי שכיחים כמו סתימות של חורים , טיפולי שורש או הלבנות שיניים, כתרים למיניהם וכולי, הטיפולים המסובכים יותר הם כמובן כל הטיפולים הכירורגיים, ההשתלות ועוד כהנה וכהנה טיפולים אשר בסופו של דבר כל מטרתם היא לשקם את הפה והלסת ולהחזיר אותו לקדמותו ואף לעיתים למצב טוב הרבה יותר.
 
שיקום הפה ולסת הוא ללא ספק סוג של אומנות מקצועית וההצלחה של מטופל כזה או אחר תלוי בעיקר ביכולת המקצועית של הרופא אשר בו הוא בחר לטפל בשיניו. על מנת לוודא כי שיקום הפה והלסת יצליח חשוב מאוד לבחור נכון את המרפאה בה תרצו לעבור טיפול זה.
 
איך בוחרים מרפאה לשיקום הפה?
 
שיקום הפה והלסת זהו הליך שלעיתים עשוי לקחת זמן רב, הכול תלוי כמובן במורכבות של הטיפולים. ישנם טיפולים אשר מצריכים התערבות כירורגית וצילומים וכמו כן טיפולים אשר אמורים להיעשות בהרדמה מלאה או חלקית.
 
שיקום הפה והלסת
על כן מומלץ לבחור מרפאה באזור מגוריכם, אם הנכם מאזור המרכז אזי מומלץ לבצע את שיקום הפה במרכז. אולם זה כאמור לא מספיק בכדי לבחור את רופא השיניים שלכם. על מקצועיות אין להתפשר. חשוב מאוד לקבל חוות דעת חיובית על מרפאת השיניים שתטפל בכם.
 
השוואת מחירים אף פעם לא תזיק, לטיפולי שיקום הפה והלסת ניתן לבחור את מרפאת השיניים בה תוכלו לקבל טיפולים איכותיים ומקצועיים במחירים הרבה יותר נוחים ובתנאי תשלום מעולים.
 
שיקום הפה והלסת אצל ד"ר ראמז 
 
ד"ר ראמז שהוא בין היתר מומחה של מחלות חניכיים, רכש ניסיון רב בכל טיפולי שיקום הפה והלסת. אצל ד"ר ראמז מחירים נוחים ויחס אישי לכל אורך הדרך. במרפאתו של ד"ר ראמז צוות מקצועי מיומן ואחראי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים