מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

שיקום הפה בתא

   

מה המשמעות של שיקום הפה? איך בוחרים את רופא השיניים הטוב ביותר לטובת שיקום הפה בת"א? אילו טיפולים נכללים תחת הגדרה "שיקום הפה"?

מערכת הפה של כל אחד ואחת מאיתנו קובעת רבות לגבי היכולת של מי מאיתנו למצוא חן ולהרשים את הזולת. שיניים נקיות ואסתטיות, משדרות מסרים נעימים אל הסובבים אותנו ולעומת זאת שיניים רקובות בעלות צבע צהוב חום גורמות לסובבים תחושה לא נעימה. לפיכך ניתן להסיק, כי איכות מערכת השיניים עשויה להשפיע רבות על תחומים רבים וביניהם רמת הביטחון העצמי.

שיקום הפה בת"א או בכל מקום אחר בארץ כולל בתוכו למעשה את כל קשת הטיפולים הנדרשים, על מנת לבנות מערכות שיניים נקיות ובריאות. שיקום הפה בת"א, במרפאת השיניים של ד"ר ראמז, מתמחה בבניית מערכות שיניים חדשות על ידי השתלת שתלי שיניים בשיטות מתקדמות במיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום להשתיל שיניים ביום אחד בלבד.

מדוע בעצם יש צורך לשקם את מערכות השיניים? שיניים הינם אחד מהאיברים העסוקים ביותר בתפקוד היום יומי. טחינת המזון ושאר הפעולות שבהן משתתפות השיניים גורמות לשחיקתן לאורך השנים. הזדקנות השן מאלצת טיפולים חוזרים ונשנים עד למצב של איבוד השיניים. חשוב להדגיש כי טיפולים איכותיים והקפדה על טיפולים מונעים כמו צחצוח יעיל, ניקוי אבנית המצטברת על השן ושאר הטיפולים יכולים לדחות את הצורך בבניית מערך שיניים חדש.

שיקום הפה בת"א? איך בוחרים את המרפאה המתאימה לכם?

מרפאת שיניים בתל אביב של ד"ר ראמז משרתת מטופלים מכל רחבי הארץ. כל אשר נדרש, הוא להגיע להתייעצות על מנת להתאים את מערך הטיפול הטוב ביותר עבורכם. טיפולים נקבעים על פי הצורך ועל פי מידת הדחיפות, על כן חשוב כי הרופא המנוסה ביותר והמומחה בתחומו ידע לייעץ ולכוון אתכם.

שיקום הפה בת"א? ד"ר ראמז פועל למענכם!

במרפאתו של ד"ר ראמז פועל צוות מקצועי מיומן שייתן מענה לכל צורך בסבלנות ובמקצועיות. הקפדה יתרה על רמת שירות גבוהה ביותר. כמו כן מחירי הטיפולים השונים אטרקטיביים במיוחד וניתנים לפריסת תשלומים נוחה. אחריות מלאה על כל טיפול.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים בתא
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים