מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

רפואת שיניים במרכז

   

מה המשמעות של רפואת שיניים במרכז? איך בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבורכם? איך בוחרים את רופא השיניים המתאים ביותר עבורכם?

ללא ספק, כי תחום רפואת שיניים במרכז סדר העדיפויות של כל אדם ואדם. זאת בשל העובדה הפשוטה, כי כל אחד ואחת בכל רחבי העולם יזדקקו ביום מן הימים לעזרתו של רופא השיניים. אחד האיברים העסוקים ביותר בגוף האדם הוא ללא ספק הפה. טחינת המזון, הדיבור, הנשימה וכדומה, מצריכים את כל מרכיבי הפה לעבוד קשה יותר מכל איבר אחר.

אי לכך ובהתאם לזאת השיניים נשחקות. שחיקה זו, היא למעשה תוצאה הן של עייפות החומר והן בשל סיבות אחרות, כמו גנטיקה, חוסר בטיפול הולם ועוד. הזדקנות מערכת השיניים תצריך אותנו ביום מן הימים לגשת אל מרפאת השיניים, אולם מסתבר כי כבר בגיל צעיר מאוד פוקדים את מרפאות השיניים לטיפולים מורכבים יותר ומורכבים פחות.

תחום רפואת השיניים, מאופיין כאמור בחשש הרב של המטופלים השונים. ישנה פוביה מרופא השיניים. מרפאות השיניים מצאו פתרונות יצירתיים ביותר לביצוע טיפולים, גם במצבי חרדה קיצוניים של ילדים או מבוגרים. אחת השיטות היא בעזרת סוגים שונים של טשטוש, שימוש בהרדמה מקומית, או במקרים הקיצוניים יותר, הרדמה מלאה לטובת השלמת כל ההליך הטיפולי הנדרש.

רפואת שיניים במרכז? איך בוחרים את מרפאת השיניים שלכם?

כפי שידוע, רפואת שיניים במרכז הארץ נכונה לא רק לתושבי המרכז בלבד. רפואת השיניים במרכז יכולה להיות זמינה לתושבים מרוחקים יותר ונכונה בעיקר בטיפולים יזומים. במקרים דחופים או במקרי חירום, מומלץ ביותר לפנות אל מרפאת השיניים הקרובה ביותר לאזור המגורים שלכם. חשוב מאוד לדעת לבחור את רופא השיניים המקצועי ביותר, המתמחה בעיקר בתחום לו אתם זקוקים.

רפואת שיניים במרכז? ד"ר ראמז לשירותכם!

במרפאתו של ד"ר ראמז תוכלו ליהנות ממגוון רחב מאוד של רופאים מומחים ושל טיפולי שיניים. בין השאר ניתן לרכוש טיפולי השתלות שיניים, הלבנת שיניים, שיקום הפה ועוד. צוות מקצועי ומנוסה ייעץ ויכוון אתכם לבחירת המסלול הטיפולי היעיל היותר. מחירים אטרקטיביים ואחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף: 
שיקום הפה בתא
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים