מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

רופא שיניים בתל אביב

   
 
רפואת שיניים באופן כללי היא אחת מהתחומים הכי פחות אהובים בלשון המעטה על חלקים רבים מאוד מהאוכלוסייה. אם תשאל את השאלה הכללית "לאיזה סוג של טיפול הייתם הכי פחות רוצים להגיע?" התשובה הכי מתקבלת על הדעת הייתה סביר להניח כי הטיפול של רופא השיניים הוא הכי פחות נעים או הכי פחות סימפטי.
 
בעיקר בקרב ילדים, הביקור אצל רופא השיניים הוא ביקור טראומטי שגורם לילדים לפחדים ואי נוחות בלתי מוסברת. יש הטוענים שזה נובע מהחדירה אל חלל הפה ,יש הטוענים שזה בשל המכשירים הרעשניים שמרעידים את כל הראש. אולם עם כל זאת עדיין ילדים ומבוגרים נאלצים להגיע אל רופא שיניים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ ויש כאלה שאפילו החוויה שלהם הופכת מטראומטית לחוויה הרבה פחות מפחידה.
 
אז מה בכול זאת גורם לנו להעדיף רופא כזה על פני רופא אחר? 
 
רופא שיניים בתל אביב
ראשית כל חשוב ליצור נוחות בהגעה אל רופא השיניים שלכם, הווה אומר שלקרבה אל רופא השיניים והנוחות ישנם יתרונות ,אם למשל אתם מתגוררים האזור תל אביב אז יועדף רופא שיניים בתל אביב על פני רופא מרוחק יותר, ולן בשל העובדה כי לעיתים הטיפולים עשויים להיות ממושכים ומוטב וההגעה אל רופא השיניים לא יהפוך לטרטור מיותר.
 
אך אם זאת אין כמובן להתפשר על מקצועיות, אמנם לקרבה יש יתרון רב אך למקצועיות כמובן יש חשיבות מרובה, מוטב לבחור רופא שיניים בתל אביב אשר קיבלתם עליו חוות דעת מקצועית חיובית. רופא שיניים צריך להיות קשוב , מבין ואמפטי. במיוחד בקרב טיפולי ילדים. רופא שיניים במרכז או בכל מקום אחר לא יכול להיות טוב רק מקצועית הוא חייב להיות טוב מאוד גם ברמת האינטליגנציה הרגשית שלו, בכדי לגרום למטופל שלו לחזור אליו ללא חשש.
 
מחפשים רופא שיניים בתל אביב ? ד"ר ראמז !
 
במרפאתו של דוקטור ראמז פועלים ומקדישים מחשבה מרובה על מנת להפוך את הביקור של המטופל לנעים ונוח ככל הניתן. ד"ר ראמז, רופא שיניים בתל אביב, יעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר באחריות מלאה לשביעות רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת סינוס והשתלת עצם
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים