מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

מרפאת שיניים

   
 
תחום רפואת השיניים של השנים האחרונות הוא שונה בתכלית ממה שהיה בעבר. הטכנולוגיה המתקדמת שהתפתחה עם השנים מאפשרת כיום לבצע פעולות שלא היו מקובלות בעבר הרחוק. אולם טכנולוגיה זו הגיע כמעט לכל מרפאת שיניים ובכול זאת מה הוא ההבדל המהותי בין מרפאה למרפאה?
 
איך לבחור מרפאת שיניים?
 
חשוב מאוד להבין כי בבחירת מרפאת שיניים חשוב מאוד להקפיד על מספר דברים מאוד חשובים שישפיעו על הצלחת הטיפול .ראשית כל עוד בטרם תחליטו לאיזו מרפאה תרצו להגיע על מנת לטפל בבעיות השיניים שלכם חשוב להתייעץ קודם ולקבל חוות דעת חיובית על הרופא המטפל , על ניסיונו ועל רמתו.
 
ממש כמו בכל תחום בחיים כך גם בתחום רפואת השיניים למקצועיות אין תחליף. דיאגנוזה נכונה ופתרון לבעיה הוא לא תחליף לשום אלמנט טכנולוגי מתקדם ככל שיהיה. עם זאת מרפאת שיניים מודרנית שמכבדת את עצמה תכלול את כל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם על מנת לאפשר לחולה לקבל את כל הטיפולים להם יזדקק באותה המרפאה ללא צורך לנוע בין מרפאות שונות.
 
אסתטיקה וסטריליות הם כמובן עוד עניין חשוב מאוד עליו כדאי מאוד לשים לב בטרם תחליטו על המרפאה אותה תרצו לבחור לטיפול השיניים שלכם. במקום בו לא תרגישו בנוח מבחינה אסתטית לא מומלץ כלל להתחיל בטיפול.
 
מרפאת שיניים
יחס אישי גם הוא אחת בסיבות לבחירת מרפאת שיניים כזו ולא אחרת, טיפולי שיניים נחשבים כטיפולים לא תמיד נעימים ולעיתים אנו נתקלים באנשים אשר יש להם פוביה מטיפול שיניים. במיוחד בקרב ילדים אשר נרתעים מרופאי שיניים. על כן חשוב מאוד כי רופא השיניים שלכם יהיה בעל גישה מקצועית מעולה וכמו כן גישה רגשית מתאימה.
 
ד"ר ראמז
 
ד"ר ראמז הוא עונה על כל הקריטריונים אשר הוצגו כאן קודם לכן. ד"ר ראמז בעל ידע רב בתחום רפואת השיניים ,רכש ניסיון רב שנים בכל סוגי הטיפולים החל מהטיפולים הפשוטים ועד לניתוחי פה ולסת מסובכים יותר.
במרפאת השיניים של ד"ר ראמז תקבל אתכם בברכה ותעניק לכם את היחס הטוב ביותר והמקצועי ביותר לשביעות רצונכם ובאחריות מלאה . 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום הפה והלסת
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים