מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

מרפאת שיניים בתא

   

מה החשיבות של איכות מרפאת השיניים? איך בוחרים מרפאת שיניים ראויה? אילו טיפולי שיניים ניתן לרכוש במרפאתו של ד"ר ראמז?

תחום רפואת השיניים, הינו אחד התחומים היחידים בעולם הרפואה שפונה ונכון לכל סוגי האוכלוסייה. ילדים ומבוגרים כאחד יזדקקו לטיפולי שיניים. מרפאת שיניים בת"א של ד"ר ראמז תדע לספק את כל שירותי רפואת השיניים הנדרשים לכלל האוכלוסיה.

אז למה קיים החשש הזה מרופא השיניים? להרבה מאוד אנשים יש פוביה מוסברת ובלתי מוסברת מרופא שיניים וממרפאות שיניים. על מנת לטפל בשיניים כראוי ולדעת להתגבר על הפחדים, יש צורך בראש ובראשונה לדעת כי הצוות הרפואי הוא אכן מיומן דיו להתמודד עם מצבים כאלה. הניסיון והיכולת של הצוות הרפואי להעניק את הביטחון הנדרש לילדים ולמבוגרים זה הבסיס העיקרי להתמודדות. מעבר לכך ישנם דרכים שונות להתגבר על פחדים, בעזרתם של חומרי הרדמה וטשטוש כמו גז הצחוק הפופולארי.

מרפאת שיניים בת"א יכולה כאמור לספק שירותי רפואה לכל דורש. אולם במקרים מיוחדים כמו מקרי חירום או טיפול כעזרה ראשונה, מומלץ לפנות אל המרפאה הקרובה אל אזור המגורים. בטיפולים יזומים כמו השתלות שיניים, מומלץ ביותר לפנות אל אותה מרפאת שיניים בת"א המתמחה בתחום הטיפול לו תזדקקו.

כמו כן, מומלץ ביותר למצוא את המרפאה בה תזכו לתנאים הכי איכותיים שניתן לקבל הכוללים התחשבות בלוחות הזמנים שלכם, מחירים מעולים ועוד.

מרפאת שיניים בת"א? איך בוחרים את רופא השיניים שלכם?

על מנת לזכות בטיפול הכי איכותי יש לבחור את רופא השיניים המנוסה ביותר. תחום רפואת השיניים הינו תחום רחב ועל כן מומלץ להגיע אל הרופא שמתמחה בבעיה הספציפית שלכם. בנוסף, חשוב ביותר לקבל את חוות הדעת של לקוחותיו המרוצים של רופא השיניים, אין להתפשר על איכות ומקצועיות.

מרפאת שיניים בת"א? ד"ר ראמז לשירותכם!

ד"ר ראמז וכל צוות מרפאתו עושים ימים כלילות על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר ללקוחות. הקפדה על תנאי תשלום נוחים לכל כיס. שירות אישי ומקצועי ביותר לאורך כל הדרך. מגוון רחב מאוד של אפשרויות טיפול במסירות ובאחריות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחים להשתלות שינים

 
  
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים