מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

מומחים להשתלות שינים

   

איך לבחור נכון את מרפאת השיניים שלכם לטובת השתלות שיניים? מה מידת החשיבות של בחירת סוג ההשתלה הנכון? אילו סוגי השתלות שיניים קיימות?

בבוא היום כל אחד ואחת יאבדו שיניים. על פי כל הסטטיסטיקות, רוב בני האדם מאבדים את שיניהם במהלך החיים מסיבות כאלו ואחרות. הסיבות הפופולאריות ביותר הן כאמור בשל הזדקנות מערכת השיניים ועייפות החומר. מעבר לכך ישנן סיבות רבות נוספות כמו חבלות ועוד.

איבוד השיניים נגרם גם בשל טיפול לקוי בשיניים לאורך השנים. הטיפול הלקוי כולל בין השאר אכילת מיני מזונות המזיקים לשיניים, עישון, אי צחצוח וניקוי ראוי של השיניים, אי טיפול באבנית ועוד. כמו כן, ישנן סיבות כמו גנטיקה לקויה ומחלות כאלה ואחרות המשפיעות לרעה על מערכת השיניים.

מומחים להשתלות שינים הם הפתרון לאיבוד השיניים. מומחים להשתלות שינים יציעו לכם מגוון רחב מאוד של פתרונות על מנת להחזיר את החיוך ואת היכולת שלכם ליהנות ממערכת השיניים בריאה וחדשה. היתרונות של השתלת שיניים על פני כל אופציה אחרת הן רבים. כל אשר נדרש הוא לפנות אל אותם מומחים להשתלות שינים ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר.

ישנם כמה וכמה שיטות לטובת השתלות שיניים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום השתלת שיניים ביום אחד בלבד! רופא השיניים שלכם יערוך בדיקה כללית של מערכת הפה שלכם, על מנת לוודא כי אכן ניתן לבצע הליך זה.

מומחים להשתלות שינים? איך בוחרים את מרפאת השיניים?

כאמור רצוי כי הטיפול יבוצע על ידי מי שיש לו את הידע ואת הניסיון הנדרש בסוג כזה של טיפול. כמו כן, ההמלצה היא לקבל המלצות חמות, מצד לקוחות מרוצים. אין לוותר על שירות מעולה. שירות אישי ומקצועי וכמובן מחירים אטרקטיביים.

ד"ר ראמז לשירותכם!

במרפאתו של ד"ר ראמז ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של שירותים. טיפולי שיניים משקמים, כירורגיה, הלבנות שיניים, כתרי זירקוניה, השתלות שיניים ועוד. ניסיון של שנים ארוכות. מומחים להשתלות שינים ולתחומים נוספים. אחריות מלאה על כל הטיפולים. יחס חם ומעקב צמוד לאורך כל הטיפול ולאחריו.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים בהרדמה

 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים