מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

כתרי זירקוניה

   

מה המשמעות של טיפול שיניים איכותי? איך בוחרים את סוג הכתר? איך בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר? מה הם כתרי זירקוניה?

לפני שניגע במשמעות של כתרי זירקוניה חשוב מאוד להבין מה הוא הכתר? הכתר הוא למעשה החלק העליון של השן, החלק שנראה לעין ועל כן החשיבות של טיפול איכותי ומקצועי באותו הכתר הוא חשוב ביותר בראש ובראשונה מבחינה בריאותית וכמו כן חשוב מאוד מבחינה אסתטית. כתרי זרקוניה הם למעשה כתרים הרבה יותר איכותיים מהכתר הרגיל המוכר יותר שהוא כתר החרסינה.

היתרון של כתרי זירקוניה הוא בכך שהם הרבה יותר דקים וצבעם הוא דומה מאוד לצבע השן המקורית. לכן הרבה מאוד מפורסמים או כאלה אשר באים במגע עם ציבור גדול יעדיפו תמיד כתרים אלה על פני כתרים מסוגים אחרים.

המשמעות של מבנה שיניים יפה ולבן הוא בכך שבעל שיניים לבנות ובריאות מרגיש הרבה יותר בטוח לחייך חיוך רחב. שיניים בריאות, ישרות וצחורות משפרות את רמת הביטחון העצמי וכמו כן שיניים בריאות מאפשרות ליהנות מטעמים ומשטף דיבור.

אלה שהם בעלי כתרי זירקוניה מעידים כי כמעט לא ניתן להבחין בהבדלים בין השיניים המקוריות לאלה אשר הם עם כתרים מזירקוניה. על מנת לטפל כראוי בשיניים חשוב מאוד להגיע אל הרופא הנכון ואל מרפאת השיניים האיכותית ביותר.

כתרי זרקוניה? איך בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר?

ראשית כל על פי המלצות. מרפאת שיניים איכותית היא זו שיש לה הרבה מאוד לקוחות מרוצים. כמו כן חשוב מאוד לוודא את התנאים שתקבלו במרפאת השיניים. התנאים כוללים את רמת המחירים, רמת השירות אותו תקבלו הן מרופא השיניים והן מכל הצוות. כמו כן מרפאה איכותית היא זו אשר לצוות המקצועי שלה יש את הניסיון הנדרש בטיפול לו תזדקקו.

כתרי זרקוניה? ד"ר ראמז לשירותכם!

ד"ר ראמז למד והשתלם במרכז האוניברסיטאי מונסטר בגרמניה. ד"ר ראמז רכש שנים רבות של ניסיון בכל סוגי הטיפולים. כמו כן במרפאתו של ד"ר ראמז מקפידים על רמת שירות אישי ומקצועי ומעקב רפואי באחריות ובמסירות.   

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול דנטלי במרכז
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים