מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

טיפול שיניים בהרדמה

   

מה המשמעות של טיפול שיניים בהרדמה? איך בוחרים איזה סוג של הרדמה מומלץ לטובת אותו טיפול שיניים? איך בוחרים את רופא השיניים שלכם?

תחום רפואת השיניים הינו תחום ייחודי ביותר ומוכר בעיקר בשל החששות הכבדים של המטופלים השונים. יש לכך כאמור הרבה מאוד הסברים פסיכולוגיים, מומחים רבים חקרו את נושא הפוביה מכסא רופא השיניים. בשל כך הוכנסו מספר שיטות עבודה על מנת להקל על החשש הכבד. חשוב מאוד לציין כי החשש מרופא וממרפאת השיניים אינה נחלתם של הילדים בלבד, ישנם הרבה מאוד מבוגרים אשר אינם יכולים להתגבר על חשש זה ובשל כך נמנעים לעיתים מקבלת הטיפול הנדרש.

אחת השיטות המקובלות היא טיפול שיניים שנעשה בהרדמה. ישנם שלבים שונים ודרגות שונות של הרדמה בזמן טיפול. טיפול שיניים מסוג זה אינו ניתן רק על מנת להתגבר על חששות. אחת השיטות המוכרות יותר היא טיפול שיניים בהשפעת גז הצחוק המפורסם.

לטובת טיפול שיניים נוח ויעיל ירדים רופא השיניים את האזור המטופל. טיפול שיניים בהרדמה מקומית הוא הטיפול הפופולארי ביותר. המינון של חומר ההרדמה נקבע על ידי הרופא והוא מותאם לזמן הנדרש לטובת ההליך הרפואי. כמו כן ישנם מקרים מורכבים מאוד אשר ההמלצה היא טיפול שיניים בהרדמה מלאה. הרדמה מלאה ניתנת בעיקר במקרים בהם יש צורך לבצע הליך כירורגי כזה או אחר.

טיפול שיניים בהרדמה? איך בוחרים את רופא השיניים שלכם?

בדרך כלל, רופאי השיניים מוסמכים להרדים את המקום לטובת הליך רפואי ומתן טיפול כזה או אחר. אולם במקרים בהם יש צורך בהרדמה מלאה, יבצע וישגיח על ההרדמה רופא מרדים המתמחה בכך. כמו כן, על מנת לבחור את הרופא הטוב ביותר עבורכם מומלץ כמובן להתייעץ ולקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים.

טיפול שיניים בהרדמה? רק אצל ד"ר ראמז?

ד"ר ראמז הינו אחד הרופאים המנוסים. צוות מקצועי איכותי ביותר שידאג לרמת שירות גבוהה במיוחד. כמו כן, הקפדה על רמת מחירים הוגנת ופריסה נוחה לכל כיס. קשת רחבה של סוגי טיפולים באחריות ובמסירות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רפואת שיניים במרכז
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים