מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

טיפול דנטלי בתא

   

היכן מומלץ לעבור טיפול דנטלי בת"א? מה היתרון של מרפאה קרובה על פני מרפאה מרוחקת יותר? איך בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבורכם?

שאלות רבות נשאלות כאשר יש צורך באותו טיפול דנטלי בת"א או במקום אחר. בין אם זה טיפול דחוף או טיפול פחות דחוף. על דבר אחד לבטח אין וויכוח, בחירת מרפאת השיניים הטובה ביותר היא הכרחית על מנת להבטיח טיפול הולם. כאמור חשוב מאוד כי טיפול דנטלי בת"א יעשה על ידי מי שמומחה לאותה הבעיה אשר בגללה הגעתם לטיפול.

טיפול דנטלי בת"א הוא עדיף למקומיים אשר זקוקים לטיפול דחוף עקב כאבי שיניים חזקים או שהם זקוקים לעזרה ראשונה. לעומת זאת טיפול דנטלי בת"א יכול להיות נכון גם לכאלה הגרים במקומות מרוחקים יותר ומחפשים את המרפאה הטובה ביותר עבור טיפול בבעיה הלא דחופה שלהם.

כאמור חשוב מאוד להבין בדיוק את סוג הבעיה ולפנות אל מי שמתמחה בכך. ניתן לקבל טיפול דנטלי בתל אביב במרפאתו של ד"ר ראמז במגוון רחב מאוד של תחומים. המרפאה של ד"ר ראמז מאפשרת טיפולים דנטאליים לאלה הזקוקים להשתלות שיניים והרמת סינוסים, טיפולי שורש וסתימות, הלבנת שיניים, שיקום הפה והלסת וכולי.

טיפול דנטלי בתל אביב? איך בוחרים מרפאת שיניים?

כאמור חשוב מאוד כי במקרים מסוימים המרפאה תהיה קרובה וזמינה, אולם לא רק זה צריך להיות השיקול בבחירת מרפאת השיניים. מומלץ מאוד לקבל חוות דעת על המרפאה שלכם. חשוב לוודא כי השירות הוא שירות אישי ויעיל וכמו כן אין לוותר על מקצועיות של הצוות הרפואי.

לקוחות מרוצים אינם טועים, על כן חשוב לוודא כי המרפאה אכן מרפאה בעלת מוניטין וניסיון רב בתחום. מומלץ להקפיד ולתאם ציפיות בנוגע למחירים אשר יגבו מכם, ניתן כאמור לבחור מרפאת שיניים עם מחירים אטרקטיביים.

טיפולים דנטליים רק אצל ד"ר ראמז!

ד"ר ראמז מומחה לכל סוגי טיפולים דנטליים. צוות מקצועי אשר רכש ניסיון רב בתחום על ידי מתן טיפולים דנטלים ללקוחות מרוצים רבים. הקפדה על סטריליות, שירות אישי ואדיב וטיפולים דנטאליים במחירים הוגנים ביותר.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים