מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

טיפול דנטלי במרכז

   
 
לא פעם אנשים עומדים חסרי אונים אל מול הכאב שיניים שתקף אותם פתאום באמצע החיים ומחפשים את הפתרון הטוב ביותר המקצועי ביותר ועם זאת הזול ביותר. כאב שיניים הוא ללא ספק מאותם הכאבים הבלתי נסבלים אשר מוצבים בטבלת הכאבים במקום גבוה מאוד.
 
על מנת לטפל בכאבים אלו יש צורך למצוא מקום בו תוכלו למצוא את הטיפול הטוב ביותר, האחראי ביותר במחיר סביר, וחשוב מכול טיפול אשר בעקבותיו תוכלו להיות בטוחים כי הכאב לא יחזור.
 
טיפול דנטלי במרכז אצל ד"ר ראמז הוא ללא ספק יענה על כל אותם הדברים אשר נאמרו כאן קודם לכן. ואם זאת טיפול דנטלי של ד"ר ראמז אינו משרת אך ורק את אותם האנשים הגרים באזור המרכז אלה גם מטופלים שמגיעים ממקומות מרוחקים הרבה יותר ואינם מוותרים על טיפולו המסור של ד"ר ראמז.
 
טיפול שיניים דחוף הוא לעיתים צורך השעה. בין אם טיפול השיניים הדחוף נובע כתוצאה מדלקת חמורה שהתפתחה ויש צורך לטפל בה שמא היא תסתבך ותגרום לנזקים כבדים מאוד או שזה כתוצאה מחבלה שילד או מבוגר חוו בשיניים ויש צורך לטפל בבעיה באופן מידי, חשוב מאוד לבחור גם במצבים אלה את רופא השיניים הטוב ביותר שיש באזורכם.
 
טיפול דנטלי במרכז הוא כאמור הפתרון הטוב ביותר במקרים דחופים לתושבי אזור המרכז. אבל כאמור במקרים בהם הטיפול הוא לא בהול וניתן להמתין אתו אז ניתן כאמור לבחור טיפול דנטלי במרכז גם לתושבי אזורים אחרים בארץ.
 
אז איך בוחרים את רופא השיניים שלכם?
 
טיפול דנטלי במרכז
כאמור אם זה לא דחוף ישנם מספר פרמטרים אליהם מומלץ להתייחס. טיפול שיניים לא יקר הוא ללא ספק חשוב מאוד לכל שכבות האוכלוסייה. מחיר טיפול דנטלי במרכז הארץ יכול במקרים רבים להרקיע שחקים. מחירים אלו לא תמיד מתאימים ליכולות של חלקים רבים באוכלוסייה על כן במרפאתו של ד"ר ראמז פונים לכל שכבות האוכלוסייה במחירים אטרקטיביים ובמקצועיות רבה.
 
טיפול דנטלי במרכז של ד"ר ראמז כולל גם טיפולי אסתטיקה דנטלית לכל מי שנדרש לכך. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הלבנת שיניים מתקדמת
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים