מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

טיפולים מורכבים

   

כמה פעמים סבלתם מכאבי שיניים ודחיתם את המפגש עם רופא השיניים כי חששתם מ- טיפולים מורכבים וכואבים? מצבים שכאלו קורים לרבים מאיתנו, אך לבסוף כולנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם החשש וניצבים בפני רופא השיניים בלית ברירה.
 
טיפולים מורכבים – כל הטיפולים

כיום ישנם טיפולים מורכבים רבים לשיניים שכוללים בין היתר: עקירת שיניים, הלבנת שיניים, השתלת שיניים , שיקום הפה, שתלים דנטלים ועוד וכולם נועדו למעשה בשביל לשקם את השיניים ולהעניק להם מראה אסתטי יותר ומצב בריא יותר. בשל התפתחות הטכנולוגיה וההתקדמות הגדולה של רפואת השיניים טיפולים מורכבים שהיו בעבר מורכבים מאוד, הפכו לפשוטים יחסית לעידן של היום בזכות המכשירים המתקדמים המשוכללים. על כן, אם הינכם זקוקים לביצוע טיפולים מורכבים בשיניים מסיבות כאלו ואחרות, אל תחששו ותגיעו עוד היום להיבדק ולקבל אבחון מקצועי מרופא מוסמך ולא תחמירו את המצב עוד יותר.
 
  • טיפולים מורכבים, שתלים דנטלים: סוג של הליך רפואי המתבצע בהרדמה אזורית ונמשך מספר שעות בהתאם למצבו וצרכיו של כל מטופל. טיפולי שתלים דנטלים הינם טיפולים מורכבים למדי שצריכים להתבצע על ידי רופאים מיומנים ומנוסים בלבד!
  • טיפולים מורכבים – שיקום הפה : שיקום הפה זהו תהליך שנועד ומתאים לכל אותם האנשים הסובלים מבעיות שונות בחלל הפה כגון: שיניים עקומות, מחסור בשיניים , עששת ועוד ורוצים לבצע תיקון של שיקום הפה.
  • טיפולים מורכבים השתלת שיניים : השתלת שיניים זהו תהליך רפואי הכולל מספר שלבים ומפגשים עם המטופלים שבהם בעצם משקמים את הפה באמצעות השתלת שיניים חדשות ויציבות. בסוף טיפולים מורכבים מסוג זה, המטופלים ייהנו משיניים בריאות יותר ויפות יותר.
 
טיפולים מורכבים - רק אצל רופאים מומחים

כמו שאנו הולכים למספרה ורוצים את הספר הטוב ביותר, וכמו שאנו דואגים למצוא את האינסטלאטור הטוב ביותר, כך גם ואפילו עוד יותר חשוב ללכת לרופא מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון עשיר בתחום רפואת השיניים כאשר מדובר בביצוע של טיפולים מורכבים למדיי. בשיניים אסור לקחת סיכון, שכן, ידיים לא מיומנות מפסיק עשויות לעשות נזק בלתי הפיך. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלת שיניים

 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים