מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

התאמת כתרי זירקוניה

   

איך הייתם רוצים שמערכת השיניים שלכם תיראה? מה ההבדל בין סוגי הכתרים השונים? איך לבחור את מרפאת השיניים לטובת התאמת כתרי זירקוניה?

השיניים הם המפגש הראשון של האדם עם בן שיחו, בראש ובראשונה במפגש בין שני בני אדם אשר נפגשים לשיחה או לכל מפגש פרונטאלי אחר מתקבל רושם של האחד על השני, עיקר הרושם בין אם הוא חיובי או בין אם הוא שלילי נובע מהמראה של העומד מולכם. שיניים נקיות ומסודרות הן ללא ספק ישאירו רושם טוב אצל בן השיחה שלכם.

על מנת לגרום לשיניים להיראות יפות וצחורות חשוב להקפיד על כתרים יפים, כתר זהו למעשה החלק העליון, החלק אשר מראה לעין. התאמת כתרי זירקוניה לאדם כזה או אחר הם חשובים בשל בעובדה כי כתרים אלה הם הכתרים האיכותיים ביותר, לרוב נהוג להשתמש בכתרים מחרסינה.

ההבדל בין זירקוניה לבין חרסינה הוא בכך שכתרי זירקוניה הם הרבה יותר דקים וצבעם הוא הקרוב ביותר לצבע השן המקורית, על כן התאמת כתרי זירקוניה למעשה תטשטש את ההבדלים בין השיניים המקוריות לאלה אשר עברו טיפול כזה או אחר.

היות ומדובר הכתרים יקרים יותר מומלץ למצוא מרפאת שיניים אשר מתמחה בכך, מרפאה אשר אצלה התאמת כתרי זירקוניה במרכז העשייה, שכן מי ששם את נושא התאמת כתרי זירקוניה במרכז העשייה שלו לבטח ניתן לסמוך על התוצאה הסופית של מבנה השיניים.

כתרי זירקוניה בת"א? איך בוחרים מרפאת שיניים?

כאמור כל נושא התאמת כתרים לשיניים הוא עניין של דיוק מקצועיות וניסיון. מי שמחפש כתרי זירקוניה בת"א חשוב שידע כי בחירת המרפאה הנכונה תחסוך ממנו נסיעות חוזרות לתיאומי הכתרים. כאמור אין תחליף לניסיון ולידע ועל כן מוטב לקבל חוות דעת חיובית על המרפאה בה תרצו לקבל שירות זה.

ד"ר ראמז לשירותכם

מרפאתו של ד"ר ראמז פועלת שנים רבות מאוד בהצלחה רבה. שנים רבות של טיפול מקצועי ויסודי באלפי לקוחות מרוצים. במרפאה של ד"ר ראמז ניתן להתאים כתרים, לקבל טיפולי פה ולסת מקיפים, הלבנת שיניים, שתלים וכולי. באחריות ובמקצועיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
התאמת כתרים
 

 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים