מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

התאמת כתרים

   
 
עד כמה חשוב לכם מראה השיניים שלכם? מה גורם לשיניים להיראות יפות? איך מערכת השיניים משפיעה על תחומי חיים אחרים?
 
מערכת השיניים היא בולטת לעין ועל כן יש לטפח את השיניים הן מבחינה בריאותית ומבחינה אסתטית. שיניים יפות ובריאות מעניקות חזות רעננה ויפה, כמובן שמעבר צורך ביופי ואסתטיקה חשוב מאוד להקפיד על שיניים בריאות משום שתקינות השיניים פועלים באופן ישיר גם התחומים אחרים להם קשור הפה כמו שטף הדיבור, פגיעה בצורת השיניים והלסת או חוסר בשיניים ישנו לגמרי את זרימת האוויר ובכך יפגעו ביכולת הדיבור.
 
כתר הוא החלק העליון הבולט מעל פני הלסת ועל כן זהו החלק שנראה לעין, הכתר עשוי להיפגע עם השנים עקב ריבוי טיפולי שיניים, עישון ואכילת מאכלים מזיקים, מחלות פה, ועוד כהנה וכהנה נזקים.
 
התאמת כתרים היא למעשה חלק מאוד חשוב בעיצוב מבנה הפה. רופא שיניים מתפקידו להתאים לכל לקוח את הכתר המתאים לו ,בכדי שזה יעשה בצורה הטובה ביותר יש צורך במספר מפגשים כאשר בכול מפגש ומפגש יעשו השינויים והתיקונים של התאמת כתרים למבנה הפה.
 
התאמת כתרים
עוד בטרם תעברו לשלב התאמת כתרים יש צורך לטפל בחלק התחתון או הפנימי של השן, לא ניתן להלביש כתר על שן שהיא חולה, על כן במקרים בהם סובל המטופל מעששת יש צורך להיפטר מעששת זו, לבצע את טיפולי השורש הנדרשים ורק לאחר מכן יבוא שלב התאמת כתרים.
 
אילו סוגי כתרים ישנם?
 
ישנם כאמור סוגים שונים של כתרים. התאמת כתרים נעשית בתיאום עם הרופא המטפל והמטופל שכן ישנם הבדלים בין הכתרים הן במחירים והן באיכות. כתרים מזרקוניה לצורך העניין נחשבים לכתרים יקרים יותר שכן הם דקים ובעלי צבע שן יפה במיוחד. הכתרים השכיחים ביותר הם כתרי החרסינה.
 
התאמת כתרים אצל ד"ר ראמז
 
התאמת כתרים לפה הם המומחיות של ד"ר ראמז. אם אתם מחפשים כתרי זרקוניה בתל אביב אז ללא ספק שמרפאתו של ד"ר ראמז היא הכתובת עבורכם. במרפאה זו פועלים מתוך ניסיון רב ובמקצועיות רבה כאשר הדגש הוא על יחס אישי וטיפול מסור .  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול דנטלי במרכז
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים