מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

השתלת שיניים

   
השתלת שיניים

רבות הבעיות שיכולות להיגרם לשן באופן האסתטי, באופן הפיזי וברמות פגיעה חמורות או קלות. השן יכולה להיפגע מהזנחה, מטיפול כושל, מפגיעה פיזית בשיניים, וסיבות רבות נוספות.
 
מה זה בעצם השתלת שיניים?

ההשתלה היא תהליך רפואי מורכב ומצריך מקצועיות רבה. בתהליך זה מוחלפות השיניים החולות והפגועות בשיניים חדשות מלאכותיות.
 
אילו גורמים עלולים להצריך השתלה?

חבלה ופגיעה פיזית בשן הם בין הגורמים הנפוצים ביותר המצריכים השתלה לאחר הפגיעה. גורם זה נפוץ בעיקר בקרב צעירים שנפגעו עקב תאונת דרכים, קטטה, או פגיעה בצבא.

גורם נוסף הוא הגיל המבוגר: עם השנים השיניים מאבדות את מראן הטבעי ואת חוזקן והחלשות זו מקשה על אכילה, דיבור וכמובן מורידה מהאסתטיקה של הפה. השתלת שיניים מחזירה את המראה הטבעי לפה, ומאפשרת אכילה ודיבור ללא כל בעיה או קושי.

גורם נפוץ מאוד הוא הזנחה ואי- טיפוח השן: אנשים רבים מזניחים את שיניהם ולא מטפלים בשיניים באופן אישי, כלומר מצחצחים שיניים על בסיס קבוע, משתמשים במסטיקים הבריאים לשן, במי פה ובדרכים נוספות , עקב ההזנחה השן נחלשת, מקבלת צבע צהוב ומאבדת מצבעה ומחוזקה הטבעי ולכן השתלת שיניים היא דרך מצוינת לפתור את הבעיה הזו ולהחזיר לשיניים את צבען הלבן וחוזקן הרב.
 
שיטות וטיפולים להשתלת שיניים

ההשתלה היא תאריך מורכב ומחייב מקצועיות גבוהה. לכל מטופל מתאימה שיטה שונה להשתלה, ובחירת השיטה נבחרת מגורמים רבים כמו מספר השיניים שצריכים להחליף, בגורם שגרם לפגיעה בשן ולצורך בהשתלה ועוד.

ישנן 2 שיטות עיקריות לטיפול זה: השיטה הקלאסית והארוכה והשיטה החד יומית.
שיטה ראשונה היא השיטה הקלאסית והארוכה שאורכה כחצי שנה ומתאימה לבעלי עצמות לסת חלשה יותר. בשיטה זו קודם מתקינים את השתל ומחכים עד שעצם הלסת צומחת ומצליחה לכסות את השתל עצמו בצורה טובה ומספקת. השיטה הקלאסית מתאימה יותר למטופלים מבוגרים שעצם הלסת שלהם חלשה.

שיטה שנייה היא השיטה החד יומית שלוקחת יום אחד בלבד. בשיטה זו כל התהליך נעשה ביום אחד בהרדמה מקומית, ונפוצה בעיקר בקרב מטופלים צעירים בעלי עצמות לסת חזקות שאצלם אין צורך לחכות לצמיחה חוזרת של עצמות הלסת.

קיימות שיטות נוספות להשתלת שיניים שתלויות במספר גורמים אצל המטופל כגון גיל, מצב שיניו של המטופל ומידת הסבלנות שלו לטיפול הארוך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום הפה
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים