מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

השתלות שיניים ממוחשבות

   
 
מחיר להשתלת שיניים בעבר היה מורכב גם ממשך הטיפול, מה שנכון היה לפעם אין הוא נכון להיום שכן היום כל עולם רפואת השיניים בכלל ועולם השתלות השיניים בפרט עובר תהפוכות חיוביות ביותר לכיוון של קיצור הליכים וטיפולים.
 
השתלות שיניים ממוחשבות הם הלהיט האחרון של עולם השתלות השיניים. מדוע בעצם חשובה כל כך השתלת השיניים? מה הם יתרונותיה של השתלת השיניים? גם בימינו יש כאלה המעדיפים את השיניים התותבות על פני השתלות שיניים, כל אחד והעדפות שלו, יש כאלה מסיבות כלכליות ויש את אלה אשר מסיבות רפואיות לא יכולים לעבור טיפול של השתלת שיניים חדשות.
 
השתלות שיניים משנות לגמרי את מבנה הפה ומעניקות יופי ואסתטיקה למראה החיצוני. שיניים הם המרכז של הפנים, מערכות שיניים יפות לבנות ובריאות ללא ספק תורמות הן למראה וכתוצאה מכך ההשלכה לשאר התחומים כמו למשל הביטחון העצמי שעולה עם המראה המשופר.
 
גם לאכילה ולצורת הדיבור יש השפעה חיובית עקב שיניים בריאות ותקינות, חוסר בשיניים או שיניים שבורות והרוסות משנות את מבנה הלסת ,פוגעות בשטף הדיבור, ביציאת וכניסת האוויר וכמובן שמקשות על הלעיסה ומשנות טעמים.
 
מה הם השתלות שיניים ממוחשבות ?
 
המשמעות של זה היא כי ניתן במפגש אחד של השתלת השיניים, השתלת שיניים ביום אחד בלבד ומסיימים את כל התהליך ! מהירות ביצוע ההשתלה הוא ללא ספק משפיע גם על מחיר להשתלת שיניים אותו תצטרכו לשלם עבור ההשתלה המהירה.
 
השתלות שיניים ממוחשבות
איך מתבצעות השתלות שיניים ממוחשבות ? פשוט מאוד ,צילום סי טי מיוחד אשר נעשה נשלח את המעבדה לפיענוח צילומי סי טי. התשובות המתקבלות מהצילום המיוחד מאפשרות לרופא להבין בדיוק את המבנה האנטומי של המטופל ,בנוסף לכך מגיע סד דנטלי מיוחד אשר לא משאיר מקום לטעויות בהחדרת השתל אל הלסת העליונה או התחתונה .
 
ד"ר ראמז
 
השתלות שיניים ממוחשבות הן ההתמחות של ד"ר ראמז . במרפאתו של ד"ר ראמז ניתן לקבל השתלת שיניים בזול מצד אחד, ומצד שני אין כל התפשרות על המקצועיות והאחריות הרבה שמעניק ד"ר ראמז על השתלות שיניים ממוחשבות

מוזמנים לקרוא בנוסף:
התאמת כתרים
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים