מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

השתלות שיניים בשרון

   

השיניים שלכם זקוקות לתיקון משמעותי? הכאבים לא מפסיקים ואינם יודעים מה לעשות? השתלות שיניים בשרון הן הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כיום, רבים מעדיפים לבצע השתלות שיניים מקצועיות על פני שיניים תותבות. השתלות שיניים הינו תהליך בהאצה ובכל שנה מצטרפים עוד ועוד לקוחות מרוצים אשר בצעו השתלות שיניים בשרון.
 
תחום השתלות השיניים והתפתחותו

אם בעבר היינו נאלצים לבצע עקירת שן רקובה ולשים שן תותבת במקום, היום ניתן לבצע השתלות שיניים בשרון בפרט וכן בכל הארץ בכלל. השתלות שיניים הינו תחום המתפתח לאורך השנים וניתן לראות כי רבים מעדיפים לבצע את ההשתלה על פני שיניים תותבות.
השתלות שיניים מחזיקות לאורך זמן ומאפשרות לנו לבצע את כלל הפעילויות היום יומיות בהרגשה דומה לפני ההשתלה. השתלות שיניים הינו תחום עדין ולכן כדאי ומומלץ לבצע אותו רק על ידי מומחים בתחום זה.
 
יתרונות תהליך השתלות שיניים בשרון

לא ניתן להתעלם מן היתרונות המשמעותיים שיש לתהליך השתלות שיניים בשרון על פני תהליכים אחרים הקשורים לבריאות השן.

·יציבות - בעוד ששיניים תותבות עלולות ליפול ולהחליק, השתלות שיניים בשרון מביאות עמן יציבות וקביעות. אין חשש כי יפלו וניתן לאכול, לשתות ולבצע כל פעילות ללא כל חשש.
·טבעיות - השתלות שיניים בשרון מאפשרים לכם לקבל שיניים חדשות אשר דומות במראה החיצוני לשיניים הטבעיות שלכם.
·נוחות אכילה - שתלים דנטליים מתפקדים בדיוק כמו שיניים טבעיות ולכן אנו מקבלים תחושה טבעית בעת האכילה.
·עמידות לטווח ארוך - בעוד ששיניים תותבות יש להחליף לאחר תקופה מסוימת, השתלים נשארים עמנו לאורך זמן.
 
מעוניינים לבצע השתלות שיניים בשרון על ידי מיטב המומחים בתחום? רוצים מישהו לסמוך עליו בתחום השתלות השיניים? צרו קשר עוד היום עם מרפאתו של ד"ר צוגמן בשרון וכבר מתחילת הטיפולים תרגישו כי אכן הגעתם למקום הנכון. המרפאה מציעה לכם תהליך השתלות שיניים בשרון באיכות גבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. בואו לבקר ולהתרשם מצוות רופאים ומומחים בתחום השתלות שיניים ותצאו מרוצים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולים מורכבים
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים