מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

השתלת שיניים במרכז

   
 
אם הגעתם למצב בו איבדתם או שמא אתם בתהליך של איבוד שיניים אין כל צורך לדאוג. השתלות שיניים הן כיום הפתרון האולטימטיבי לבנות מערכת שיניים חדשה נוחה במיוחד וחשוב יותר, מערכת שיניים מושתלות וחדשות נראות לעיתים קרובות הרבה יותר יפות מהשיניים הישנות.
 
החיוך הוא ללא ספק כרטיס הביקור הטוב היותר והמרשים ביותר שיש לאדם, על מנת שחיוך זה ירשים את הסביבה חשוב מאוד להקפיד על מערכת שיניים יפה ובריאה. אולם כנגד הגיל והטבע ניתן להילחם בעזרתה של הטכנולוגיה וההתקדמות של תחום רפואת השיניים.
 
השתלת שיניים במרכז הארץ או בכול מקום אחר הם כאמור הפתרון הטוב ביותר להתמודדות עם איבוד שיניים. ישנם כאמור מספר שיטות למערכת שיניים חדשות כמו שיניים תותבות לדוגמא. השתלות שיניים במרכז הם השיטה היעלה והנכונה ביותר להחזיר את המראה היפה לפה .
 
איך בוחרים מרפאת שיניים?
 
השתלת שיניים במרכז היא מומלצת בעיקר לאלה אשר מתגוררים או שוהים דרך קבע באזור המרכז. בבחירת מרפאת שיניים לצורכי השתלות שיניים חשוב להבין כי יש צורך להגיע מספר פעמים למרפאה לצורכי טיפול, מעקב, התאמה וכולי. על כן מוטב כי השתלת שיניים במרכז תעשה כאמור באזור המגורים.
 
השתלת שיניים במרכז
כאמור לא די בכך, השתלת שיניים בתל אביב או בכל מקום אחר במרכז חשובה אמנם לתושבי האזור אך מומלץ להתייחס גם למקצועיות מרפאת שיניים במרכז. השתלת שיניים ממוחשבת היא מטיפולי השתלת השיניים המתקדמים ביותר בעולם. במרפאתו של ד"ר ראמז ניתן להשתיל שיניים גם במקרים בעייתיים ביותר הזכות אותו הידע המקצועי של ד"ר ראמז ובזכות כל אותן השיטות המתקדמות ביותר בהם הוא משתמש.
 
השתלת שיניים במרכז? רק אצל ד"ר ראמז !
 
אומרים כי השתלת שיניים במרכז היא עניין יקר ולעשירים בלבד. במרפאתו של ד"ר ראמז השתלת שיניים לא יקר. ניתן להשתיל שיניים במחירים סבירים ונוחים תוך פריסת תשלומים על מנת להקל עד כמה שניתן על הלקוחות.

ד"ר ראמז פועל במקצועיות רבה תוך טיפול מסור והתחשבות מרגע ההגעה למרפאה ועד למעקב אחר כל מטופל ומטופל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים ממוחשבות
 
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים