מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

הרמת סינוס והשתלת עצם

   
 
מבנה השיניים והפה הם לעיתים כרטיס הביקור של בני האדם, התרשמות הראשונה של כולם היא על פי המראה. מערכת שיניים לא בריאות ומראה לא אסתטי פוגעות פגיעה קשה בהתרשמות הראשונית של העומד מולנו. על כן אין לוותר בשום שלב של החיים על מערכת שיניים יפה ובריאה.
 
מעבר לכך חשוב מאוד להבין כי מערכת שיניים לא בריאה משפיעה השפעה דרמטית על יכולת ושטף הדיבור, פגיעה ביכולת האכילה פגיעה בטעמים וכולי. שיניים שנשרו או נשברו, לאורך זמן יעשו שינויים בכול מבנה הלסת ומשם לשינויים בצורת הפנים.
 
הרמת סינוס והשתלת עצם
ברפואת שיניים את מה שניתן לתקן אסור לדחות למחר, משום שכל דחייה גוררת אחריה המשך נזקים כבדים מאוד למערכת השיניים. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא כי הרמת סינוס והשתלת עצם נדרשת עקב דחייה של השתלת שן מיד עם עקירת השן החולה. המקרה הזה שבו יש לחולה צורך בעקירת שן עקב מחלה ,זיהום או הזדקנות של השן הוא מקרה די שכיח ברפואת השיניים, אולם במידה ואת החלל שנותר לא תמלא שן חדשה עשוי להיגרם נזק עתידי לעצם שיצריך הרמת סינוס והשתלת עצם.
 
מה זה אומר הרמת סינוס והשתלת עצם ?
 
במקרים שבהם רוצה המטופל להשתיל שן חדשה יש צורך לבדוק אם אכן העצם אשר אמורה לקלוט את השתל היא מספיק חזקה ויציבה. במידה וכן אז אין כול בעיה להשתיל שן חדשה. אולם במקרים בהם נעקרה השן זמן רב לפני ההשתלה יש מצב כי גובה העצם ירד ואת מקומו תפס הסינוס.
 
הרמת סינוס והשתלת עצם היא הפתרון במקרים אלו. השתלת עצם יכולה להיעשות המספר דרכים כאמור על פי ראות עיניו של הרופא. הרמת סינוס היא למעשה התוצאה של אותה ההשתלה של העצם ובכך למעשה מאפשרת את השתלת השן החדשה.
 
ד"ר ראמז
 
רופא שיניים מומחה לכל סוגי הטיפולים אשר משקמים את כל מערכת השיניים כולל הרמת סינוס והשתלת עצם . במרפאתו של ד"ר ראמז פועלים במקצועיות רבה ותוך מתן אחריות מלאה על כול סוגי הטיפולים. יחס אישי ומעקב צמוד לאורך כל הדרך .   

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים במרכז
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים