מרפאה: 03-7444439
 
דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר),
בניין B, תל אביב
 
שעות פעילות:
א'-ה': 10:00 - 19:00
ו': 10:00 - 14:00

דוא"ל:
ramiz_asba@hotmail.com
 
    לתיאום פגישת ייעוץ מלאו
   פרטיכם ואנו ניצור קשר:
   
 
   
   
 

הלבנת שיניים מתקדמת

   
 
אם נמאס לכם משיניים צהובות או כהות, אם נמאס לכם להסתיר את השיניים בצילומים או אל מול אנשים אז זהו בדיוק הרגע בו תצטרכו לקבל את ההחלטה האם להלבין את השיניים שלכם או לא. למעשה אין כאן שום שאלה, הלבנת שיניים היא הכרחית לכל אחד אשר בה במגע אם אנשים אחרים.
 
בעולם המודרני אין מקום לזלזל באסתטיקה שלנו, אינכם חייבים להיות זמרים מפורסמים או אנשי טלוויזיה על מנת להלבין את השיניים שלכם. הלבנת שיניים מתקדמת אינה תורמת אך ורק למראה השיניים היא תורמת בעיקר לביטחון העצמי שכל כך חשוב לכל אחד ואחת.
 
הלבנת שיניים היא מקצוע לכל דבר ועניין , אמנם אין זהו טיפול אשר מונע כאבים פיזיים כמו במקרה של טיפול בעששת או במקרים של ניתוחי חניכיים אבל בהחלט זהו טיפול מאוד חשוב כאמור לאסתטיקה ויש להפקיד טיפול זה בידיים של איש מקצוע מנוסה.
 
מדוע יש צורך בהלבנת שיניים ? מדוע קורה שהשיניים שלנו משנות את צבען? השיניים עם השנים עוברות שינוי צבע ממספר סיבות עיקריות ,החיידקים המצטברים על גבי השן עשויים לשנות את הצבע. המאכלים השונים ,אנשים אשר נוהגים לעשן פוגעים בצבע השן וכאמור טיפולים כאלה ואחרים שהשן עוברת משנים את צבע השן.
 
בשל כל הסיבות הללו ועוד סיבות כאלה ואחרות מומלץ לגשת למרפאת השיניים ולבקש הלבנת שיניים מתקדמת. הלבנת שיניים במרכז רפואי אשר מתמחה בכך יאפשר לכם לעבור הליך מהיר ומתקדם ולצאת משם עם מערכת שיניים לבנות ויפות למראה.
 
איך אבחר מרפאת שיניים לבצע הלבנת שיניים מתקדמת ?
 
כאמור מוטב למצוא מרפאת שיניים אשר קיבלתם עליה המלצות חמות, הלבנת שיניים מתקדמת היא קיימת כאמור במרפאות שיניים אשר משתמשות בטכנולוגיות חדישות ומעניקים את הטיפולים הכי מתקדמים בעולם.

ד"ר ראמז
 
אם אתם מחפשים הלבנת שיניים בתל אביב אז מרפאתו של ד"ר ראמז היא הכתובת הנכונה לכם. במרפאתו של ד"ר ראמז ניתן לקבל את כל סוגי הטיפולים להם תזדקקו וכמובן הלבנת שיניים מתקדמת.

כל הטיפולים יעשו עם אחריות מלאה , במקצועיות ובמעקב אישי לאחר הטיפול.    


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים
 
 
 
 
 

ד"ר ראמז עסבה - רפואת שיניים מתקדמת  |  חייגו: 03-7444439, 054-9573797  |  דיזנגוף 50 (דיזנגוף סנטר), בניין B (מול קפה Greg), תל אביב
שעות פעילות: א'-ה': 10:00 - 19:00  |  ו': 10:00 - 14:00  |  טל' 03-7444439, 054-9573797  |  דוא"ל: ramiz_asba@hotmail.com

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים